browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

III Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – Zakopane 2015

Dodano: 3 sierpnia 2015

plakat_2015_2_sponsZwiązek Kynologiczny w Polsce Oddział Zakopane

dziękuje za udział w

III Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych

Zakopane 2015

która odbyła się  1-2 sierpnia 2015.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami wystawy

GALERIA


BEST IN SHOW – ZWYCIĘZCA WYSTAWY

  1. ROXY D.B. Arctic, Siberian husky,

    wł. Beata Jasińska;

  2. MR PONTIUS od Lalanki, Pudel miniaturowy czarny,

    wł. Agata Chrystoph;

  3. CORVETTE ANGEL ETERNITY Cancrimo, Nowofundland,

    wł. Barbara Taras;

  4. JESEY Mavic Poland, Owczarek niemiecki długowłosy,

    wł. Stanisław Maciata.


Najlepsza Para Psów:

Sobota:

Rottweilery: HERO Kabri, FRIDA Margarott Erdenet, wł. Sylwia Słowińska;

Niedziela:

Charty rosyjskie Borzoj: MICHAEL Bello di Tatrebest, MARIELLA Bello
di Tatrebest, wł. Magdalena Rebeś;

Najlepsza Grupa Hodowlana:

Sobota:

Dolina Rivendell, Sznaucer miniaturowy czarny, Izabela Podolska;

Niedziela:

Adekatos Poland, Golden retriever, wł. Tomasz Sławik;

Najlepsze Młodsze Szczenię:

Sobota:

  1. MOVES LIKE JAGGER Chatanga, Samoyed, wł. S. Andrzejczak,
    A. Jaśkiewicz

  2. CAYUGA JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO, Nowofundland, M. Pawłowska

  3. SABI N Nan Eldar, Sznaucer miniaturowy czarny, wł. A. Newelska;

  4. BEKKY Galmuska tisíra, Jamnik szorstkowłosy standardowy,
    wł. J. Kuzmiak;

Niedziela:

  1. ELEGANT z Kuesty, Polski owczarek podhalański, wł. Łukasz Hartabus;

  2. JEMIOŁA z Doliny Kościeliskiej, Labrador retriever, wł. Ireneusz Klimkowicz;

  3. DUKLA Szare Stado, Wilczarz irlandzki, wl. Ewa Sokół-Iskra;

  4. LOBUZ Klejnot Jury, Polski owczarek nizinny, Iwona Klar;

Najlepsze Szczenię:

Sobota:

  1. ZAYON Atria Cordis, Wyżeł weimarski krótkowłosy, Dorota Mikus-Koralewska;

  2. URANIA Magnateria, Czarny terier rosyjski, S. Fołta-Niedzielczyk;

  3. KEY TO THE KINGDOM FROM Dolina Rivendell, Sznaucer miniaturowy czarny, Izabela Podolska;

  4. JAZZ DANCER Africata, basenji, Krzysztof Ziółkowski, Janusz Heller;

Niedziela:

  1. SOY NARCISO De Cimabull – Argentina, Buldog francuski,
    wł. Magdalena Milewska;

  2. RERUM NOVARUM Kaprys Rejenta, Clumber spaniel, wł. Katarzyna Strzyżowska;

  3. CUDNY LOTOS Dolina Małej Panwii, Polski owczarek podhalański,
    wł. Artur i Aneta Pańszczyk;

Najlepszy Weteran:

Sobota:

  1. OKSANA Srebro Północy, Siberian husky, K. Kozioł

  2. ICY BREEZE JAY Slovak Base, Seter irlandzki, wł. Bronislava Glonekova;

  3. ARMANDO Mario Della Quatrocenta, Irish soft coated wheaten terrier, wł. Petra Subertova

  4. RAMIS Ari Grażki, Sznaucer miniaturowy czarny, Katarzyna Róg;

Niedziela:

  1. SINGER Nutrena, Polski owczarek podhalański; Olek Pawełczyk;

  2. ANTE PORTAS Stepowy Goniec, Chart rosyjski Borzoj, wł. Magdalena Rebeś;

  3. AKIM Adekatos, Golden retriever, wł. Tomasz Sławik;

  4. JACQUEL MONICA z Targenu, Shih tzu, Michaela Janakova;

Najlepszy Junior:

Sobota:

  1. Sankti-Ice JUST IN LOVE, Bernardyn krótkowłosy, Katarzyna Mirowska;

  2. TRAMPERUS AIR FORCE SEA WOLF z Arislandu, Seter angielski, Renata Krempa;

  3. CHRIS BROWN Satribrne Prani, Yorkshire terrier, wł. Alena Bystrianska;

  4. NIKKI GO Samurai Yashiki, Shiba, Vera Smolikova;

Niedziela:

  1. CZEREMCHA z Dunajeckiej Polany, Polski owczarek podhalański,
    wł. Monika Głowacka;

  2. Laif Spring YALTA, Welsh corgi pembroke, wł. Łukasz Hartabus;

  3. HARRIETT ROYAL Antidotum, Cocker spaniel angielski, wł. Agata Bukowska;

  4. VANESSA CAPO-VATICANO, Chiński grzywacz, wł. Aleksandra Sulska;

Najlepszy Pies Oddziału:

  1. GIEWONT z Miętustwa, Polski owczarek podhalański, wł. Tadeusz Wirmański;

  2. EVVIVA ADK ZETA JONES, American staffordshire terier, wł. Daria Maksimchyk;

  3. JESEY Mavic Poland, Owczarek niemiecki długowlosy, wł. Stanisław Maciata;

  4. KONGO Beyond the Time, Pudel toy, wł. Małgorzata Gawęda-Lis;

Najlepszy Pies Ras Polskich:

  1. COCA Alpejskie Zauroczenie, Polski owczarek podhalański, wł. Jolanta Zonn;

  2. FAWORYT Kontekst, Polski owczarek nizinny, Marta Różańska;

  3. GRAMEN Kłusująca Sfora, Gończy polski, wł. Piotr Białas;

  4. ZORA Radgon, Chart polski, wł. Michał Golaś;

  5. ISKRA z Beskidzkich Wysp, Ogar polski, wł. Jerzy Opyd;


Zwycięzcy grup FCI

Grupa I FCI:

  1. JESEY Mavic Poland, Owczarek niemiecki długowłosy, wł. Stanisław Maciata

  2. Reata’s PIPI JUNIOR, Owczarek staroangielski Bobtail, wł. Yana Kuznetsova;

  3. COCA Alpejskie Zauroczenie, Polski owczarek podhalański,
    wł. Jolanta Zonn;

  4. FAWORYT Kontekst, Polski owczarek nizinny, wł. Marta Różańska;

Grupa II FCI:

  1. CORVETTE ANGEL ETERNITY Cancrimo, Nowofundland, wł. Barbara Taras;

  2. DOLCE VITA Berneńskie Ranczo, Berneński pies pasterski, wł. Anna Piotrowska;

  3. GULIETTA GINA Art. Medium, Sznaucer miniaturowy pieprz i sól,
    wł. Artur Madejski;

  4. CAMAYA de Arroyo Blanco, dog argentyński, wł. Agnieszka Łysikiewicz;

Grupa III FCI:

  1. I’M ALWAYS ON YOUR MIND od Bobika, West highland white terrier, wł. Ewa Iłczyk;

  2. EVELLA Elays – York, Yorkshire terier, Elżbieta Siwecka;

  3. MAISON CLERY Air One, Jack Russel Terrier, wł. Helena Balabanova;

  4. Monostori Kisbull CASSIUS CLAY, bulterier miniaturowy, wł. Anna Bukowska;

Grupa IV FCI:

  1. MINNELLA HOKUS POKUS z Perłowej Dagi Dog, Jamnik długowłosy standardowy, wł. Katarzyna Pienkus-Jarząbkowska;

  2. ELVIS PRESLEY Credo, Jamnik szorstkowłosy standardowy,
    wł. Mirosław Olejnik;

  3. FANCY z Hradskiej Hory, Jamnik krótkowłosy standardowy, wł. Karol Cermak;

  4. Pinedax ONE AND ONLY, Jamnik krótkowłosy króliczy;

Grupa V FCI:

  1. ROXY D.B. Arctic, Siberian husky, wł. Beata Jasińska

  2. LORD SOCVORTT Złote Gwiazdy Szkocji, Szpic miniaturowy Pomeranian, wł. Hanna Lauzer;

  3. HOLLYWOOD STAR of Swala Pala, Basenji, Aksana Sosnovika;

  4. GRAND VOYAGE VIRDZHIL, Chow chow, Magdalena Leśniak;

Grupa VI FCI:

  1. GRAMEN Kłusująca Sfora, gończy polski, wł. Piotr Białas;

  2. Milorc SLIDING INTO FIRST, Beagle, wł. Diana Koka;

  3. ISKRA z Beskidzkich Wysp, ogar polski, wł. Jerzy Opyd;

  4. DECORUS Cervarius, gończy berneński, Agnieszka Lorenc;

Grupa VII FCI:

  1. FAGOT z Żubrowiska, wyżeł niemiecki krótkowłosy, wł. Rafał Owca;

  2. CELTIC EMPEROR Kochanej Emilki, Seter szkocki Gordon,
    wł. Jarosław Dzięsław;

  3. BONA I8mperial Weimaraner, wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Sylwia Mokry;

  4. BOREAS Artegerd, seter irlandzki czerwono-biały, wł. Piotr Pawłowski;

Grupa VIII FCI:

  1. GLAMOROUS GENTLEMAN Green Place Poland, Cocker spaniel amerykański, wol. Beata Królak;

  2. KORA Adekatos Poland, Golden retriever, Tomasz Sławik;

  3. CALVDALE ROBSON, Springer spaniel angielski, wł. Renata Pietruszewska;

  4. CurlyCo DAZZLING DANCER, Irlandzki spaniel wodny, wł. Katarzyna Plewka;

Grupa IX FCI:

  1. MR PONTIUS od Lalanki, Pudel miniaturowy czarny, wł. Agata Chrystoph

  2. SUNSIDE ROCK N’RHYTHM, Shih tzu, Bogusława Lenart;

  3. BIANKA Pomarszczony Czar, Mops, Jolanta Walczak;

  4. WILLI Łodygowska Sfora, Bichon frise, wł. Anna Wróbel;

Grupa X FCI:

  1. E’SAPHIRA Tall Afar, chart perski Saluki, Zuzana Cibulkova;

  2. AB Number One Below Hill, greyhound, Ivana Molcanyiova;

  3. ZORA Radgon, chart polski, wł. Michał Golaś;

  4. Kozlowski’s OPERA, Chart rosyjski borzoj, Patricia Borosova.

 

Komentowanie wstrzymane.