browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

I Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Kościelisko-Kiry 3-4.08.2014

plakat_miedzynarodowa_2013_3


KATALOG POWYSTAWOWY:
IM kat.powyst.wszystkie psy.pdf


I MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH
W ZAKOPANEM

KOŚCIELISKO – KIRY

03-04.08.2013

KONKURENCJE FINAŁOWE

Najpiękniejszy Pies Wystawy:

  1. Ponadto ORKISZ, Polski Owczarek nizinny, Anna Dominiak

  2. Lofty DESPERADO, Seter irlandzki, Ewa Wójcik-Maksymiec

  3. ZIPPER Agria, Foksterier krótkowłosy, Łukasz Pawłowski

  4. MR. PONTIUS od Lalanki, Pudel miniaturowy czarny, Aneta Chrystoph

Najpiękniejszy Pies Oddziału Zakopane:

  1. AKTOR, Polski owczarek podhalański, Szymon Chyc

  2. JOHNY WALKER Raciborski Puch, Pudel miniaturowy, Dorota Singh

  3. TUZ FAVORIT STYLE Kryl’ya Angela, Rosyjski toy długowłosy, Lidia Szczypta

  4. POLLY O Mój Ty Smutku, Berneński pies pasterski, Anna Stopka

Najpiękniejszy Pies Rasy Polskiej:

  1. Ponadto ORKISZ, Polski owczarek nizinny, Anna Dominiak

  2. AKTOR, Polski owczarek podhalański, Szymon Chyc

  3. ZENIT z Gończaków, Ogar polski, wł. Magdalena Musiał

  4. ARYS Nunarak, Gończy polski, Paweł Pacyga

Najpiękniejsze Baby

  • I dzień MWPR (sobota):

  1. ALICE King Gesar, Mastif tybetański, Dominiak Dudek

  2. HINKA DLA KARAGANDY Patamira, Owczarek środkowoazjatycki, Janusz Wiaderny
  3. SHOWMAN from Superbia, West highland white terrier, Anna Siwulska

  4. EYWAS Sajkos Lucky Charlie, Bulterier miniaturowy, Anna Sajkowska, Michał Chmiel

  • II dzień MWPR (niedziela):

  1. OT PSOTKA Punkt Widzenia, Buldog francuski, Beata Surdyk

  2. WHITE PRIDE Lazurowa Amhara, Lhasa apso, Anna Majerowicz

  3. Altorius OLD GLORY BORN TO BE CHIC, Beagle, Magdalena Szwalek

  4. NOELLE ADI, Owczarek niemiecki długowłosy, Mariusz Cichostępski

Najpiękniejsze Szczenię Wystawy

  • I dzień MWPR (sobota):

  1. TOLKIEN Esflores, Berneński pies pasterski, Ewa Sławik

  2. GENIUS IS MY MIDDLE NAME Africata, Basenji, Alicja Nowak

  3. MINA vom Hause Edelstein, Rottweiler, Marta Sokołowska

  4. JOKERDACHS EMERGENCY CALL Idesuss, Kerekes Ferenc

  • II dzień MWPR (niedziela):

  1. BAZYLISZEK Wilk z Baśni, Ceskoslovensky vlcak, Agnieszka Wójtowicz

  2. SZAROTKA z Butorowego Wierchu, Polski owczarek podhalański, Artur Pańszczyk

  3. NATANIEL de Flor, Chiński grzywacz, Agnieszka Staniszewska

  4. CAVEN-SALIM Czatyrdach, Chart afgański, Renata Kajda

Najpiękniejszy Weteran Wystawy

  • I dzień MWPR (sobota):

  1. TEQUILA SPECIAL SOUR Mahoniowa Bryza, Seter irlandzki, Ewa Wójcik Maksymiec

  2. TORPEDUS SANDARRI Staff-Kas, Staffordshire bull terrier, wł. Katarzyna Kyrcz-Stachel, Justyna Kyrcz-Kopycka

  3. NORIS Animagus, Hovawart, Monika Rogalska

  4. BAFLO Contenders, Yorkshire terrier, Iwona i Katarzyna Taraszkiewicz

  • II dzień MWPR (niedziela):

  1. Ponadto HRECZKA, Polski owczarek nizinny, Anna Dominiak

  2. DIEGO Adekatos, Golden retriever, Tomasz Sławik

  3. MATABO MOZI Folwark Zwierzęcy, Rhodesian ridgeback, Joanna Borowiec

  4. CZAKIR Ew-Bor, Owczarek australijski, Ewa Borkiewicz

Najpiękniejszy Junior Wystawy

  • I dzień MWPR (sobota):

  1. Kaliua LATRANS CHIC, Siberian husky, Małgorzata Maciejewska

  2. FALPALA Bohemia Platina, Yorkshire terrier, Ingrid Dedková

  3. DOWN UNDER WONDER from Fairy Sett, seter szkocki, Zsanett Nagy-Vadas, Miklos Nagy

  4. SENATOR Long Step, American Staffordshire terrier, Miroslav Lukic

II dzień MWPR (niedziela):

  1. MICHAEL Bello di Tatrebest, Chart rosyjski borzoj, Magdalena Rebeś

  2. SOKRATES Esflores, Beagle, Ewa Sławik

  3. SAMBA Ad Acte, Shih-tzu, Czesław Wilk

  4. KORA Adekatos, Golden retriever, Tomasz Sławik

Zwycięzcy Grup

I grupa:

  1. Ponadto ORKISZ, Polski owczarek nizinny, Anna Dominiak

  2. MÁTYÁS KIRALY UDVARI AGA, komondor, Sandro Crescini Plastitaly

  3. ORION Mavic Poland, owczarek niemiecki krótkowłosy, Jarosław Kozioł, Krzysztof Dobrzański

  4. Saussurea TWIST N SHOUT, owczarek australijski, Dorota Szufa

II grupa:

  1. ARYSTAN ALGA UTIUR, Owczarek środkowoazjatycki,
    A.A. Kern

  2. HARMONIA de los Escorpiones Blancos, Dog argentyński, Eva Pastuchova

  3. CARNERA Primo di Casa Vernice, Bokser, Victoria Pogodina

  4. King of Helluland, OVER THE TOP, Nowofundland, Sona & Vlado Kročko

III grupa:

  1. ZIPPER Agria, Foksterier krótkowłosy, Łukasz Pawłowski

  2. SENATOR Long Step, American Staffordshire terrier, Miroslav Lukic

  3. MADAM EXLUSIVE Srebrne Marzenie, Yorkshire terrier, Gabriela Kabacik

  4. FENOMENALNIE WASZA WYSOKOŚĆ Staff-Ka, Staffordshire bull terier, Katarzyna Kyrcz-Stachel

IV grupa:

  1. MARLEY z Chotara, Jamnik długowłosy standardowy, Lucia Molnarova

  2. XEWOPHOBIC XINDERELLA Vitoraz, Jamnik, Jan Busta

  3. GIDA Idesuss, Jamnik, Uertes Luca

  4. ZORBA Della Maga, Jamnik krótkowłosy standardowy, Beata Żeglicka

V grupa:

  1. ESPERTO TOUCHLESS Itapuca, Basenji, Bożena Borkowska-Grochala

  2. Playmor\’s LEAGUE OF HIS OWN, Siberian husky, Mariola Poręba

  3. OBI VAN KENOBI Buckshot, Akita amerykańska, Barbara
    i Mirosław Spyra

  4. DEIMOS Midnight Sunrise, Alaskan malamute, Milan Mihok

VI grupa:

  1. Tarujen UWAYO, Rhodesian ridgeback, wł. Pasi Pietikainen

  2. Alotorius OLD GLORY TURNING HEADS, Beagle, Bedin Duffay

  3. CARMELA Niebieskooka Dusia, Basset hound, Anna Szumilak

  4. ZENIT z Gończaków, Ogar polski, Magdalena Musiał

VII grupa:

  1. Lofty DESPERADO, Seter irlandzki, Ewa Wójcik-Maksymiec

  2. RAVEN WHITE MAGENTA, Seter angielski, Katarzyna Płaneta

  3. OLIVER ze Štípek, Pointer, Martina Müllerová

  4. RILIO AGYO Spirit of a Fox, Wyżeł weimarski krótkowłosy, Sławomir Warchoł

VIII grupa:

  1. NATO Adekatos, Golden retriever, wł. Tomasz Sławik

  2. MALLORN’S BAD LEROY BROWN, Labrador retriever, Beata Urbańczyk-Zając

  3. Springer spaniel angielski

  4. Almanza PIRATE OF THE CARIBBEAN, Flat coated retriever, Dominika Pieczonka

IX grupa:

  1. MR. PONTIUS od Lalanki, Pudel miniaturowy czarny, Aneta Chrystoph

  2. Solaris Avis SPRINT OF HAPPINES, Shih-tzu, Bogusława Lenart

  3. QUICKSILVER Danco of Amber, Bichon a poil frise, Patricia Danková

  4. TUZ FAVORIT STYLE Kryl’ya Angela, Rosyjski toy długowłosy, Lidia Szczypta

X grupa:

  1. LOTHAR Stepowy Goniec, Chart rosyjski borzoj, wł. Kazimierz Rychlik

  2. CHIRIN Tall Afar, Chart perski, Zuzanna Cibulkova

  3. ESMEE Forum Romanum, Charcik włoski, Karolina Szymańska

  4. I FEEL SO SPECIAL Meradith, Whippet, Agnieszka Nakonieczna