browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Wyniki IV Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych – Zakopane 2016

Dodano: 9 sierpnia 2016

BEST IN SHOW – ZWYCIĘZCA WYSTAWY

 

  1. HUNCWOT Kłusująca Sfora, Gończy Polski, wł. Dariusz Bielecki;
  2. Fullhouse Bull’s I’M A BELIEVER, Bullmastiff, wł. Agata Bis;
  3. ARMANI Amerss, Chart polski, wł. Łukasz Witczak;
  4. TERRANO z Płockiego Wzgorza, Kerry blue terier, Witold Błaszczyszyn;


Najlepsza Para Psów:

Sobota:

Akita amerykańska: AFERA DAIKOKU, INDEVOR SURFACE WIND, wł. Krystian Klimek;

Niedziela:

Pudel średni czarny: FAIR PLAY Star of Silesia, CANDY GIRL Star of Silesia, wł. Katarzyna Sobczyk;


Najlepsza Grupa Hodowlana:

Sobota:

Da-Ba-Go: GORDON, BIBI, JAGA, West high land white terrier, Barbara Golał;


Najlepsze Młodsze Szczenię:

Sobota:

  1. ENTER NICOL the Future in Ours, Siberian Husky, wł. Marek Hoderny
  2. HOLLIE z Klanu Łobuzów, Basenji, wł. Małgorzata Zborowska
  3. Lofty DEFACTO, Seter irlandzki, wł. Ewa Wójcik-Maksymie
  4. NOBODY STOP ME Chatanga, Samoyed, wł. Anna Jaśkiewicz

Niedziela:                    

  1. BARNABA Pomarszczony Czar, Mops, wł. Jolanta Walczak;
  2. WOODY AT ESFLORES Weinline, Beagle, wł. Ewa Sławik;
  3. KALISI z Doliny Kościeliskiej, Polski owczarek podhalański, wł. Aneta i Artur Pańszczyk;
  4. RADOGOST II z Peronówki, Ceskoslovensky Vlcak, Małgorzata Peron;

Najlepsze Szczenię:

Sobota:

  1. ELVIS PRESLEY Royal Black, Czarny terier rosyjski, wł. Anna Garbat;
  1. ARELKA Piaffini, Dog niemiecki czarny, wł. Ewa Kołodziejczyk-Mak;
  2. ALL INCLUSIVE Crystal Jaw, Bulterier miniaturowy, wł. Arkadiusz Ceremuga

Niedziela:

  1. BROK Gończy Czart; Gończy polski, wł. Bartosz Stein;
  2. ZOFFI ZORAYA Akagera; Doberman, Aneta Kamińska;
  3. CHABER z Butorowego Wierchu; Polski owczarek podhalański, wł. Aurelia Skoczylas;
  4. NATSUMI z Czańca, Chin japoński, wł. Natalia Grzesik;

Najlepszy Weteran:

Sobota:

  1. Lofty DESPERADO, Seter irlandzki, wł. Ewa Wójcik-Maksymiec;
  2. ECHIKETTO OF BONSAI Xandrina, Shiba, Donata Żak;
  3. MY LOVELY Dreams Become a Reality Interchampion, Bernardyn krótkowłosy, wł. Katarzyna Mirowska;
  4. QUICKSTEP BSH von Portenschlag, Sznaucer miniaturowy biały, wł. Izabela Podolska;

Niedziela:

  1. BRYLANT Kłusująca Sfora, Gończy polski, wł. Aleksandra Garbacz;
  2. ANTE PORTAS Stepowy Goniec, Chart rosyjski Borzoj, wł. Magdalena Rebeś;
  3. CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga, pudel miniaturowy czarny, wł. Anna Głowa-Łobodzińska;
  4. AZRA z Magicznego Wzgórza, Owczarek szetlandzki, Izabela Grzesiek;

Najlepszy Junior:

Sobota:

  1. ESHLEY ASTARTE GOLD ot Mariny Kuranovoy, Jamnik krótkowłosy miniaturowy, wł. Piotr Ułamek, Maciej Sowiński;
  2. SKY ROCKED Wspomnieie o Tigrze, Czarny Terier Rosyjski; Łukasz Smak;
  3. GUCCI z Sardanu, Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Sarka Kollarova;
  4. Gorgeous KING EDWARD, Airedale terier, wł. Karina Hawling-Wasik;

 

Niedziela:

  1. TYSON Germanius Ortus, Owczarek niemiecki krótkowł., Michał Róg
  2. MIESZKO z Rogu Trzech Książąt, Gończy polski, Aleksandra Musioł;
  3. AIR-TROOPS Kreuzburg, Labrador retriever, wł. Katarzyna Szewczyk;
  4. ALF Adekatos Poland, Golden retriever, wł. Tomasz Sławik;

Najlepszy Pies Oddziału:

 

  1. MICHAEL Bello di Tatrebest, Chart rosyjski Borzoj, Magdalena Rebeś;
  2. Merthyr Wanda AN INNOCENT MAN, Welsh Corgi Pembroke, wł. Łukasz Hartabus;
  3. ARABESKA MARROZA Kontekst, Polski Owczarek Nizinny, wł. Aneta i Artur Pańszczyk;
  4. EVVIVA ADK ZETA JONES, American staffordshire terier, wł. Daria Maksimchyk;

Najlepszy Pies Ras Polskich:

 

  1. HUNCWOT Kłusująca Sfora, Gończy Polski, wł. Dariusz Bielecki;
  2. CEKIN Krupówka Harta, Ogar polski, wł. Wiesław Tokarczyk;
  3. ARMANI Amerss, Chart polski, wł. Łukasz Witczak;
  4. TRESKA z Gangu Długich, Polski owczarek nizinny, S. Winkelbauer;
  5. HRABIANKA ELZA Podhalany spod Giewontu, Polski owczarek podhalański, wł. Sylwia Kornatowska;

Zwycięzcy grup FCI

Grupa I FCI:

  1. MATYAS KIRALY UDVARI FINCSI, Komondor, wł. Sandro Crescini-Plastitaly
  2. BRADSHAW BREAKIN All the Rules, Owczarek szetlandzki, wł. Ewa Pawłowska;
  3. TRESKA z Gangu Długich, Polski owczarek nizinny, S. Winkelbauer;
  4. Merthyr Wanda AN INNOCENT MAN, Welsh Corgi Pembroke, wł. Łukasz Hartabus;

 

Grupa II FCI:

  1. Fullhouse Bull’s I’M A BELIEVER, Bullmastiff, wł. Agata Bis;
  2. ZINO Bull Haus Calibra, Buldog angielski, wł. Gabriela Sobol, Eliza Bryl;
  3. Sankti-Ice JUST IN LOVE, Bernardyn krótkowłosy, Katarzyna Mirowska;
  4. BOHUN z Zamkowego Grodu; Entlebucher; wł. Beata Skibińska;

 

Grupa III FCI:

  1. TERRANO z Płockiego Wzgorza, Kerry blue terier, Witold Błaszczyszyn;
  2. FUNNY BUNNY Bohemian Touch, Jack Russel terrier, Dominika Doros
  3. Majesco DON DEXIGO Terier szkocki, wł. Iva Nemeckova;
  4. COSA NOSTRA Black&Bright, Manchester terrier, Izabela Gwardyńska

 

Grupa IV FCI:

  1. PRIMO Homagium, Jamnik krótkowłosy standardowy, Beata Żeglicka;
  2. RUDZIK z Dziada Pradziada, Jamnik szorstkowłosy standardowy, wł. Katarzyna Szymczyńska;
  3. Grandgables WEE MR SCRUMPTIOUS, Jamnik krótkowłosy miniturowy, wł. Łukasz Pawłowski;
  4. NITKA del Camino de Rosas, Jamnik krótkowłosy króliczy, Iwona Cwojdzińska;

 

Grupa V FCI:

  1. AFERA DAIKOKU, Akita Amerykańska, wł. Krystian Klimek;
  2. SELMA Liwang, Basenji, wł. Dorota Müller;;
  3. BUNTARO BENTLEY Bobrolandia, Szpic miniaturowy Pomeranian, wł. Bogumiła Bober;
  4. NIKKI Go Samurai Yashiki, Shiba, wł. Vera Smolikova;

 

Grupa VI FCI:

  1. HUNCWOT Kłusująca Sfora, Gończy Polski, wł. Dariusz Bielecki;
  2. EL ZIPPO MARRÓN z Masnerova, Rhodesian ridgeback, wł. Ilona Mozolova;
  3. CEKIN Krupówka Harta, Ogar polski, wł. Wiesław Tokarczyk;
  4. Królowe Stojło SARA, Posokowiec bawarski wł. Sylwia Karolina Merek;

 

Grupa VII FCI:

  1. Lofty DESPERADO, Seter irlandzki, wł. Ewa Wójcik-Maksymiec;
  2. Sheradin’s Stars BAILEYS, Seter angielski, wł. Agata Bujnowicz;
  3. KLAUDIA Shefis, wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Zuzanna Artzova;

 

Grupa VIII FCI:

  1. WIEDEŃ Adekatos Poland, Golden retriever, Tomasz Sławik;
  2. RERUM NOVARUM Kaprys Rejenta, Clumber spaniel, wł. Katarzyna Strzyżowska;
  3. DIANA Margabi, Flat coated retriever, wł. Gabriela Rogoż;
  4. KRUTAJA DZHORDZHIJA STERN FEUERSCHAIN, Cocker spaniel amerykański, wł. Ewa Ochman;

 

Grupa IX FCI:

  1. FAIR PLAY Star of Silesia, Pudel średni czarny, wł. Katarzyna Sobczyk;
  2. MAYBE MYSTERY Mondak Monwhite Star, Mltańczyk, Monika Kupicova;
  3. KINHONEY’S MOMMA’S BOY, Bichon frise, wł. Ella Puranen
  4. EKADASHI Tingri, Terier tybetański, wł. Albert Kralik, Zdenka Bajsova;

 

Grupa X FCI:

  1. ARMANI Amerss, Chart polski, wł. Łukasz Witczak;
  2. Salgrey’s ISFAHAN, Chart perski, Natalia Juszczyk, Agata Juszczyk;
  3. MICHAEL Bello di Tatrebest, Chart rosyjski Borzoj, Magdalena Rebeś.

 

ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY!

 

Komentowanie wstrzymane.