browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

WYNIKI KONKURENCJI FINAŁOWYCH

BEST IN SHOW – ZWYCIĘZCA WYSTAWY

  1. ART OF LIFE Erbosedition, Terier tybetański, wł. V. Kucerkova
  2. DASH of Magic My Own Dream, Cocker spaniel angielski, E. Górka
  3. TERRANO z Płockiego Wzgórza, Kerry blue terier, wł.
    Błaszczyszyn.
  4. RUTHDALE NO PAIN NO GAIN, Akita amerykańska, wł.
    i E. Krawczyk

Najlepsza Para Psów:

Sobota:

Samoyed: NOBODY STOP ME Chatanga, GABI MY LITTLE PRINCESS Chatanga, wł. A. Jaśkiewicz.

Niedziela:

Golden retriever, WIEDEŃ Adekatos Poland (FCI), RAPSODIA Adekatos Poland (FCI), wł. T. Sławik.

Najlepsza Grupa Hodowlana:

Sobota:

Wspomnienie o Tigrze: SUN SHINE, GOLDEN TROPHY, ONE IN A MILION, SPEEDY GONZALES, Czarny terier rosyjski, hod. D. Machowski.

Niedziela:

Spiska Watra, DYREKTOR, DROBNOSTKA, MAGIA, Polski owczarek podhalański, hod. K. Topolska.

Najlepsze Młodsze Szczenię:

Sobota:

  1. PNTHER BLACK NIGHT Pearl River, Akita amerykańska, M. Kluskova
  2. Sheradin’s Star MANHATTAN, Seter angielski, wł. A. Bujnowicz
  3. JAMES CHARLES Guanchos Can, Bullmastiff, wł. S. Kamiński
  4. AGAT z Galicyjskiej Ziemi, Czarny terier rosyjski, wł. A. Łagowski

Niedziela:

  1. EWBOR Elvikam, Owczarek australijski, wl. E. Borkiewicz
  2. Mariposa Cavalier’s LONDON EYE, Cavalier king Charles spaniel. wł. P. Bobrowska, J. Wawrzyniak
  3. HERMIONA BUTNA Suchy Las Vegas, Polski owczarek podhalański, wł. K. Radek
  4. PERFECT SAPPHIRE Aquarelle, Labrador retriever, wł. B. Putlak

Najlepsze Szczenię:

Sobota:

  1. VERA WANG Asta La Vista, Shar pei, wł. D. Bryl
  2. LEGE ARTIS Dentis, Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł.
    E. i T. Sitkiewicz
  3. GABI MY LITTLE Princess Chatanga, Samoyed, wł. A. Jaśkiewicz
  4. Asra Fidelis TIMUR, Czarny terier rosyjski, wł. W. Witowski

Niedziela:

  1. VICENZA Imperito Mondo, Chart polski, wł. D. Madejska
  2. FAIRFARREN LICE Lalabay, Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon, wł. E. Trzybińska
  3. WILBUR WEATHERVANE Trinkets, Owczarek australisjki, B. Drożdż
  4. KOKAINA Adekatos Poland, Golden retriever, T. Sławik, G. Gołębiowski

Najlepszy Weteran:

Sobota:

  1. MY QUINN Contenders, Yorkshire terier, wł. I. i K. Taraszkiewicz
  2. Neiven AMORS’ ARROW FT III, Seter irlandzki, wł. D. Olko
  3. ASTER z Pływackiej, Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. J. Krzeska
  4. Strozzavolpe HAPPY HOUR, Foksterier szorstkowłosy, wł.
    i M. Sundstrom

Niedziela:

  1. TOCZKA Morelowa Radość, Pudel duży apricot, wł. L. Cholewa
  2. Volzhskiy Talisman EGOR, Pudel duży biały, M. Lorentz
  3. BASTER z Prawego Brzegu, Posokowiec bawarski, wł. A. Oracz
  4. SUNNY BOY Iskierka Szetlandów, Owczarek szetlandzki, B. Dzikiewicz

Najlepszy Junior:

Sobota:

  1. WANNABE BOOGIE WOOGIE By Atria Cordis, Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. D. Mikus-Koralewska
  2. Husqvarna VENUS, Sibierian husky, wł. J. Ziaja-Kardyka
  3. JUNONA Brodaty Wagabunda, Sznaucer olbrzym czarny, B. Brandys
  4. JAKE LONG HERO of Burudika, Basenji, wł. Dorota Müller

Niedziela:

  1. JEREMAJA L&T Baloover, Clumber spaniel, wł. G. Płaczek
  2. Azarin GISELLE, Whippet, wł. K. Kozioł
  3. Simply One MAGIC MIRAGE, Biały owczarek szwajcarski, wł. T. Weber
  4. CYNIA z Borowej Strągi, Polski owczarek podhalański, wł. M. Tarasek

Najlepszy Pies Oddziału:

  1. MICHAEL Bello di Tatrebest, Chart rosyjski Borzoj, wł. M. Rebeś
  2. AKIKO Oaza Shiby, Shiba, wł. M. Jaglarz
  3. IRANYA Zimowa Aura, Bullmastif, wł. U. Wolska
  4.  BEYOND FLAMES ZOE z Bocheńskiej Ferajny, Nova Scotia duck tolling retriever, wł. R. Skarżyńska

Najlepszy Pies Ras Polskich:

  1. XYMEX Ponadto, Polski owczarek nizinny, wł. A. Dominiak
  2. RAMAZOTTI z Rogalowego Gaju, Polski owczarek podhalański, wł.
    K. Topolska
  3. ROZALIA Divinacanis, Chart polski, wł. B. Sroka
  4. GORYCZKA INWY Odszukać Wiatr, Gończy polski, wł. M. Łęgowska
  5. CEZAR z Krynickiej Doliny, Ogar polski, wł. F. Długa.

Zwycięzcy grup FCI

Grupa I FCI:

  1. OBER aus der Brunnenstrasse, Owczarek niemiecki krótkowłosy, wł. A. Piwowar
  2. I’EWBOR Du Glacier Des Pandas, Owczarek australisjki, E. Borkiewicz
  3. GAGATEK z Korczówki, Puli biały, wł. Ł. Wilk
  4. RAMAZOTTI z Rogalowego Gaju, Polski owczarek podhalański,
    wł. K. Topolska

Grupa II FCI:

  1. JUNONA Brodaty Wagabunda, Sznaucer olbrzym czarny, B. Brandys
  2. SPEEDY GONZALES Wspomnienie o Tigrze, Czarny terrier rosyjski, wł. D. Machowski, B. Wietrzycka
  3. CANNABIS Malinowy Ogród, Sznaucer miniaturowy pieprz i sól,
    wł. H. Wielguszewska
  4. IRANYA Zimowa Aura, Bullmastif, wł. U. Wolska

Grupa III FCI:

  1. TERRANO z Płockiego Wzgórza, Kerry blue terrier,
    wł. W. Błaszczyszyn;
  2. BEST OF FRIEND Magor, Jack Russel terrier, wł. M. Tracz
  3. MISS BITIS Du Domaine De Poudlard, Staffordshire bull terrier,
    wł. Ł. Salnikow
  4. GEMINI BONANZA Chucho Topline, Bulterier miniaturowy, wł.
    i W. Wolniewicz

Grupa IV FCI:

  1. Heart Stealers RHYTM OF THE RAIN, Jamnik długowłosy standardowy, wł. M. Mysiara
  2. VIKI Zimerbude, Jamnik krótkowłosy miniaturowy, wł. M. Gdulova
  3. PROMISE RAPTOR, Jamnik szorstkowłosy standardowy, P. Krinovic
  4. CARINO z Pływackiej, Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. J. Krzeska

Grupa V FCI:

  1. RUTHDALE NO PAIN NO GAIN, Akita amerykańska, wł. S. i E. Krawczyk
  2. JAKE LONG HERO of Burudika, Basenji, wł. Dorota Müller
  3. CARLOS Jon Dori Grinol, Samoyed, wł. J. Hryc
  4. MAIN IN THE MIRROR Shamanrock, Alaskan malamute, J. Mikolka

Grupa VI FCI:

  1. GORYCZKA INWY Odszukać Wiatr, Gończy polski, wł. M. Łęgowska
  2. BUGGI Sambazi, Rhodesian ridgeback, wł. A. Salawa
  3. Spotted Pearls DELUXE, Dalmatyńczyk, wł. S. Schnaudt
  4. BASTER z Prawego Brzegu, Posokowiec bawarski, wł. A. Oracz

Grupa VII FCI:

  1. ASTON MARTIN Imperial Weimeranen, Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł.  M. Wydra
  2. FUERTE Fuego de la Locua, Wyżeł węgierski krótkowłosy, wł. S. i Z. Sehnalik;
  3. UTOPIA z Czarnego Dworu, Wyżeł niemiecki krótkowłosy, W. Burski
  4. MAJA z Halikarnasu Poland, Pointer, wł. M. Szafran, K. Sulej

Grupa VIII FCI:

  1. DASH of Magic My Own Dream, Cocker spaniel angielski, E. Górka
  2. Claircreek SPECIAL VERO, Portugalski pies wodny, wł. I. Gwardyńska
  3. BEZ MAŁA PROFESOREK Gawika, Flat coated retriever, wł. M. Czapka
  4. Lordsett YOU MAKE ME CRAZY, Springer spaniel angielski, K. Biegun

Grupa IX FCI:

  1. ART OF LIFE Erbosedition, Terier tybetański, wł. V. Kucerkova
  2. Chesvet Line IMAGE BLACK PEARLS, Shih tzu, wł. B. Machynova
  3. IVAN od Lalanki, Pudel miniaturowy czarny, wł. K. Skirlinski
  4. WILLI Łodygowska Sfora, Bichon frise, wł. A. Wróbel

Grupa X FCI:

  1. MICHAEL Bello di Tatrebest, Chart rosyjski Borzoj, wł. M. Rebeś
  2. ROZALIA Divinacanis, Chart polski, wł. B. Sroka
  3. Calamus CELEBRITY, Chart afgański, wł. D. Lipinska
  4. Azarin GISELLE, Whippet, wł. K. Kozioł