browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Wyniki konkurencji finałowych

BEST IN SHOW – ZWYCIĘZCA WYSTAWY

  1. KING OF HAPPINESS Alpejskie Zauroczenie, Polski owczarek podhalański, wł. W. Kucner;
  2. MR PONTIUS od Lalanki, Pudel miniaturowy czarny, wł. A. Chrystoph.
  3. CHALLENGE Premiera Poland, Szpic miniaturowy Pomeranian, wł. Borkowska-Grochala.
  4. OSTROMIR IMPULS I SPLENDOR Arcturus, Chart polski, wł. A. Wójcik.

Najlepsza Para Psów:

Sobota:

Czarny terier: SUN SHINE Wspomnienie o Tigrze, GOLDEN TROPHY Wspomnienie o Tigrze, wł. Dariusz Machowski;

Niedziela:

Golden retriever, WIEDEŃ Adekatos Poland (FCI), RAPSODIA Adekatos Poland (FCI), wł. T. Sławik.

Najlepsza Grupa Hodowlana:

Sobota:

Wspomnienie o Tigrze: SUN SHINE, GOLDEN TROPHY, BLACK JACK, SKYE ROCKED Czarny terier, hod. D. Machowski.

Niedziela:

Adekatos, WIEDEŃ, RAPSODIA, HRABINA, KARAT, Golden retriever, hod. T. Sławik.

Najlepsze Młodsze Szczenię:

Sobota:

  1. ZYGA HIRRANI Himeko, Akita amerykańska, wł. S. Kociszewski
  2. AKONI Amor’s Black Queens, Sznaucer miniaturowy czarny, wł. A. Szychowska;
  3. IDUN DIAMOND STAFF New Radegost, American stffordshire terrier, wł. R. Żuk;
  4. Zaltana GOLDEN PAWS, Siberian husky, M. L. Franklyn.

Niedziela:

  1. TRUBLISS ME Myself and I, Golden retriever, wł. A. Wojtała, B. Demel;
  2. PUNISHER z Roztuckich Bagien, owczarek niemiecki krótkowłosy, wł. M. Pustelnik;
  3. LABH Aniesi, Maltańczyk, wł. A. Wyrwik-Zajglic P. Biskup;
  4. ZAKOCHANA MARYŚKA Alpejskie Zauroczenie, Polski owczarek podhalański,  wł. W. Kucner.

Najlepsze Szczenię:

Sobota:

  1. IDEA Dentis, Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. E. T. Sitkiewicz.
  2. VALIENTE CORAZON Vixan, West Highland White Terrier, wł. B. Przygodzka.
  3. Missisipi Missouri BY DAYBREAKERS, Nowofundland, M. Ziółkowski.
  4. HUGO THE BOSS De Oro Graso, buldog angielski, wł. G. Sobol, S. Harnik.

Niedziela:

  1. Arotorius Old Glory FAITH HOPE LOVE, Beagle, wł. J. Szwałek;
  2. BUGGI Sambazi, Rhodesian ridgeback, wl. A. Salawa;
  3. LUCK Pagoda, Shih tzu, wł. D. Kolendrska-Karasińska.

Najlepszy Weteran:

Sobota:

  1. ARKTOGEA EMMANUELLE; Siberian husky, wł. M.L. Franklyn.
  2. BIG BOY No Doubt, American staffordshire terrier, wł. M. Dura
  3. XANDRA Kalifa Bohemica, Terier czeski, wł. M. P. Dziemidowicz.
  4. YAMAYKA Bakarat, Yorkshire terrier, wł. M. Zwolińska

Niedziela:

  1. MORRIGAN POPPYHEAD, Shih Tzu, W. Balawander;
  2. HARRY POTTER Skellige, Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon, wł. M. Gazda;
  3. MR PONTIUS od Lalanki, Pudel miniaturowy czarny, wł. A. Chrystoph.
  4. ALOTORIUS OLD GLORY Altro Mondo, Beagle, wł. J.m. Szwałek.

Najlepszy Junior:

  1. Claircreek SPECIAL VERO, Portugalski pies wodny, wł. I. Gwardyńska;
  2. GAWRA od Kurosa, Polski owczarek podhalański, wł. Sz. Chyc;
  3. WRATISLAVIA Sans Bavure, Buldog francuski, wł. M. Łoś;
  4. BINI’S LIVING LA VIDA LOCA, bichon frise, wł. A. Wróbel.

Najlepszy Pies Oddziału:

  1. GAWRA od Kurosa, Polski owczarek podhalański, wł. Sz. Chyc;
  2. EVVIVA ADK ZETA JONES, American staffordshire terier, wł. Daria Maksimchyk;
  3. MICHAEL Bello di Tatrebest, Chart rosyjski Borzoj, Magdalena Rebeś;
  4. CEZAR z Krynickiej Doliny, Ogar polski, wł. F. Długa.

Najlepszy Pies Ras Polskich:

  1. KING OF HAPPINESS Alpejskie Zauroczenie, Polski owczarek podhalański, wł. W. Kucner;
  2. ŁOBUZ Klejnot Jury, Polski owczarek nizinny, wł. I. Klar;
  3. POLNY z Rogu Trzech Książąt, Gończy polski, wł. S. Krasiński;
  4. OSTROMIR IMPULS I SPLENDOR Arcturus, Chart polski, wł. A. Wójcik
  5. CEZAR z Krynickiej Doliny, Ogar polski, wł. F. Długa.

Zwycięzcy grup FCI

Grupa I FCI:

  1. KING OF HAPPINESS Alpejskie Zauroczenie, Polski owczarek podhalański, wł. W. Kucner;
  2. Macoes ASPEN, Owczarek staroangielski Bobtail, wł. D. Bodzioch;
  3. OBER aus der Brunnenstrasse, Owczarek niemiecki krótkowłosy, wł. A. Piwowar;
  4. NEBESNIY ALJANS NEVER LET YOU GO, Owczarek australijski, wł. K. Simkova, T. Simkova;

Grupa II FCI:

  1. BLACK JACK Wspomnienie o Tigrze, Czarny terier rosyjski, wł. J. Żydzik
  2. YUPPIE Mengo Celebration, Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. E.T. Sitkiewicz.
  3. KALLISTO Via del Campo, Dog niemiecki żółty, A. Knape;
  4. Kenlend Box ZHAKAR, Bokser pręgowany, M. Mieżaniec.

Grupa III FCI:

  1. WONDERFUL WANDA Timar European Winner, Bulterier, wł. Jastrzębska, A. Przybysławska-Lach;
  2. TERRANO z Płockiego Wzgórza, Kerry blue terrier, wł. W. Błaszczyszyn;
  3. LOOK OF LOVE Mushanga, Bedlington terrier, wł. E. Lasińska-Pilarczyk;
  4. ROCCO’S COLLAR MAGNIFICENT ASPEKT OF LOVE, Cairn terrier, wł. Frelek.

Grupa IV FCI:

  1. STEPHANIE Canis Venator, Jamnik krótkowłosy standardowy, wł. M.A. Jakubowscy;
  2. TOGO SENERGETII Dagi Dog, Jamnik długowłosy standardowy, wł. A. Zawiła;
  3. BILLY JEAN Luaran, Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. P. Ulman;
  4. HOYT Sfora Nemroda, Jamnik szorstkowłosy miniaturowy, M. Loots.

Grupa V FCI:

  1. CHALLENGE Premiera Poland, Szpic miniaturowy Pomeranian, wł. B. Borkowska-Grochala.
  2. DELEGACJA HIMEKO Amakita, Akita amerykańska, wł. A. Kocur;
  3. ROXY D.B. Arctic, Siberian husky, wł. K. Jasińska.
  4. BONA Dolina Fanty, Basenji, M. Tyszko.

Grupa VI FCI:

  1. ATAMAN z Krainy Przodków, Posokowiec bawarski, wł. R. Malec;
  2. Alotorius Old Glory ALTRO MONDO Beagle, wł. J.M. Szwałek;
  3. BLACK MAJESTY Heartbreaker, Petit Basset Griffon Vendeen, wł. K. Vrtikova;
  4. POLNY  z Rogu Trzech Książąt, Gończy polski, S. Krasiński.

Grupa VII FCI:

  1. SARRO z Talchejow, Wyżeł węgierski krótkowłosy, wł. Z. Karolczyk;
  2. FAGOT z Żubrowiska, Wyżeł niemiecki krótkowłosy, wł. R. Owca;
  3. Pewterspeare THE PIANOMAN, Seter angielski, wł. M. Leather;
  4. Lofty DEFACTO, Seter irlandzki, wł. E. Wójcik Maksymiec.

Grupa VIII FCI:

  1. Claircreek SPECIAL VERO, Portugalski pies wodny, wł. I. Gwardyńska;
  2. Lordsett YOU MAKE ME CRAZY, Springer spaniel angielski, K. Biegun;
  3. BIG BOOM’S Joker Delboy, Clumber spaniel, wł. K. Vrtikova;
  4. ALEXANDER BIG WHITE z Podjanci, Cocker spaniel angielski, wł. Z. Malik.

Grupa IX FCI:

  1. MR PONTIUS od Lalanki, Pudel miniaturowy czarny, A. Chrystoph;
  2. De Revoltina GUILTY, Buldog francuski, wł. M. Ślusarczyk;
  3. TIME IS UP OF WHITE FAIRY’S WORLD, Maltańczyk, wł. A. Skibińska;
  4. BASILLIO ze Zlate Olesnice, Chin japoński, wł. M. Wiśniewska.

Grupa X FCI:

  1. OSTROMIR IMPULS I SPLENDOR Arcturus, Chart polski, A. Wójcik
  2. DUKLA Szare Stado, Wilzcarz irlandzki, wł. E. Sokół-Iskra;
  3. ELANI Tall Afar, Chart perski Saluki, wł. Z. Cibulkova;
  4. EFFORTLESS GRACE Meradith, Whippet, wł. A. Nakonieczna.