ZWIĄZEK KYNOLOGICZNY W POLSCE
Oddział Zakopane

Festiwalowa Krajowa Wystawa Polskich Owczarków Podhalańskich

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział Zakopane serdecznie zaprasza na Festiwalową Wystawę Polskich Owczarków Podhalańskich, która odbędzie sie 18 sierpnia 2019 r. na Równi Krupowej w Zakopanem przy 51. Międzynarodowym Festiwalu Folkloru Ziem Górskich.

Oceniać będzie sędzia międzynarodowy - Iwona Giczela.

Więcej szczegółów oraz formularz zgłoszeniowy - już wkrótce!

Zobacz więcej

NIECZYNNE BIURO

Uprzejmie informujemy, że w związku z przygotowaniami do VII MWPR, w czwartek 18 lipca 2019 r. biuro oddziału ZKwP Zakopane będzie NIECZYNNE. Za utrudnienia przepraszamy.

Jednocześnie informujemy, że wiadomości wysyłane na adres mailowy oddziału są odbierane niezależnie od godzin pracy biura, więc zachęcamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości.

Wszystkich, którzy chcą się jeszcze zgłosić na wystawę, zachęcamy do skorzystania z formularza zgłoszeniowego dostępnego na naszej stronie.

Zobacz więcej

VII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Zakopanem / 7th International Dog Show

Serdecznie zapraszamy na VII Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych, która odbędzie się w dn. 3-4 sierpnia 2019 r. na stadionie biathlonowym w Kościelisku-Kirach.

 

główny sponsor VII MWPR w Zakopanem

 

Zobacz więcej

Klubowa Wystawa Polskich Owczarków Podhalańskich

Zarząd ZKwP Oddział Zakopane oraz Klub Polskiego Owczarka Podhalańskiego – Komisja przy ZG ZKwP zapraszają na Klubową Wystawę Polskich Owczarków Podhalańskich.

Termin wystawy: 14 kwietnia 2019 r.

Miejsce wystawy: Ośrodek „Awra”, ul. Wrocławska 84, 63-600 Kępno

Sędzia międzynarodowy: Wiesława Misterka-Kluska
 
Opłaty

  • Pierwszy pies: 100 zł (bez względu na klasę)
  • Drugi pies – 90 zł
  • Trzeci pies i kolejne – 1 zł
  • Konkurencje hodowlane – bezpłatnie

Obniżenie opłaty dotyczy psów pozostających w rękach jednego właściciela. W przypadku psów zgłoszonych na współwłasność, obniżenie opłaty dotyczy psów o identycznej współwłasności (ci sami współwłaściciele), w innym przypadku opłata nie ulega obniżeniu i jest pobierana jak za pierwszego psa!

Zobacz więcej

Zimowa Wystawa Polskich Owczarków Podhalańskich

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział Zakopane dziękuje wszystkim za udział w IX Zimowej Wystawie Polskich Owczarków Podhalańskich

Zobacz więcej